Traditioneel herinneren krijtborden ons aan klaslokalen. Kleine bedrijven beseffen echter de waarde van het hebben van schoolborden voor menu's, stoepborden en reclame in de winkel.

Het beste van het gebruik schoolborden in uw ruimte is dat ze het een fluitje van een cent maken om uw bericht, menu of aanbieding te wijzigen. Het is een goedkopere alternatieve tekenoptie en een ongelooflijk efficiënte manier om snel woorden te delen. De flexibiliteit kan niet worden overtroffen door stickers of gedrukte menuborden. Om nog maar te zwijgen, krijt maakt ons nostalgisch en nostalgie geeft ons een goed gevoel - het herinnert ons aan de gouden oude tijd.

George en Willy indoor signage en display-artikelen laten zich graag inspireren door de gouden tijden van weleer en passen deze nieuwe materialen opnieuw toe in een prachtig sign-formaat. Dit zijn onze 4 favoriete manieren waarop bedrijven de kunnen gebruiken Marktkrijt Menubord.

 

Chalkboard Menu

 

Als een map
Hoe help je mensen door je ruimte te navigeren? We houden van het gebruik van de Krijtbord Menubord wordt gebruikt in kerken, gedeelde ruimtes en yogastudio's om bezoekers te helpen hun weg te vinden in je ruimte - vooral als je veel voetverkeer hebt. Als uw bezoekers weten waar ze naartoe gaan, zullen ze een leukere tijd hebben. Wijs ze de juiste weg op je schoolbordmenu - en als je het ooit moet veranderen, is het net zo eenvoudig als het afvegen en opnieuw opschrijven met behulp van een stencil.

 

Chalk Menu Board

Voor wisselende specials
Wanneer u een flexibel café, bar, brouwerij of restaurant heeft waar uw aanbod seizoensgebonden is of in beperkte oplagen of batches wordt gemaakt, is het laatste wat u nodig heeft een duur en permanent menubord. Als je bakkerij constant nieuwe dingen maakt, heb je een menu nodig waarmee je kunt adverteren wat je te bieden hebt, zodat het niet verloren gaat. Onze alles gemonteerd chalk menubord is perfect omdat het is ontworpen om voortdurend te worden gewijzigd. Het is een leuke en unieke manier om een bord in je ruimte te gebruiken, maar het is duidelijk en beknopt, zodat het je ontwerpstijl niet vervuilt. Als je smaak of brouwsel op is, veeg je het gewoon van je schoolbord, of haal de tegel van de muur en plaats hem weer terug als je hem hebt bijgevuld.

Korte en eenvoudige menu's
Krijtborden zijn niet beperkt tot eetgelegenheden, cafés, bars en winkels. Maar ze zijn een prachtige aanvulling op deze ruimtes. Krijtbordmenu's zijn een gemakkelijke en voor de hand liggende oplossing voor menuborden of bewegwijzering voor alle horecaruimtes - ze veranderen met u mee en kunnen in een opwelling worden aangepast. wat je op den duur tijd bespaart en niet betekent dat je je mooie interieurstijl moet opofferen.

Chalk Menu Board

Doelen stellen voor bedrijven
Je café, studio of werkruimte heeft altijd doelen nodig om vooruit te komen, gemotiveerd te blijven en te groeien. Wat je nodig hebt, is om mijlpalen op korte termijn voor je doelen te maken, een soort kaart van hoe je je doel zult bereiken. We gebruiken onze schoolbord voor bedrijfsplanning door banen toe te wijzen aan ons team, zodat we vooruit kunnen blijven gaan - het beste deel is het afstrepen wanneer u het bereikt en beginnen aan de volgende mijlpalen om u te brengen waar u naartoe gaat.

Chalk Menu Board

Ben je dol op het idee van verwisselbare menuborden, maar heb je iets anders nodig dan krijt?

Ons Houten Menubord is de perfecte bewegwijzering als je iets minder dan perfect handschrift hebt. Het is gemaakt van verwisselbare lettertegels die in brievenplanken zitten die je in en uit kunt schuiven en je menu of bord kunt veranderen met hetzelfde gemak als een schoolbord, maar met minder stof.